top of page

Díky "korono", letos žádné Svitavy...

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 4. 3. 2021
  • Minut čtení: 1

Jelikož mě v uplynulých dnech dostihl onen slavný covid-19, můžu letos zapomenout na další účast na Národní soutěži a výstavě amatérské fotografie ve Svitavách. Ne snad, že bych neměl co poslat, ale zkrátka díky nařízené izolaci jsem ztratil možnost si ony fotografie vytisknout a včas odeslat - jak už to tak bývá, každý rok to nechávám na poslední chvilku... :-) Ve Svitavách tak mé fotky budou chybět teprve podruhé od roku 2011, kdy se Národní soutěže (jinak) pravidelně účastním. Svět se projednou nezboří, přeci jen zdraví nás všech je přednější a oněch soutěží je spousta. Buďte zdraví, pozitivní, ale pokud možno zůstaňte covid-negativní ;-)

 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page