top of page

Nikdy nevíš co Tě potká, dokud Tě to nepotká...

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 13. 6. 2019
  • Minut čtení: 1

Jak už to tak bývá, "hurá akce" mají něco do sebe, ikdyž často nastane nejedna komplikace a tak tomu samozřejmě bylo i tentokrát. Předem domluvené focení auta kamaráda u nás nedaleko domu nejprve trošku ohrozila časně ranní bouřka, ale doslova žhnoucí slunce v průběhu dne všechny možné komplikace zažehnalo.

Dorazili jsme na místo, cvakli nejprve pár fotek ze vzduchu, u kterých nás pozlobil neposlušný odlesk zadního skla auta, ale ten jsme postupem času vychytali.

Nebylo to však jen o focení z netradiční perspektivy, trošku jsem se vyválel v trávě a i díky parádní hře světla a mraků vznikla tahle fotka Passatu

Možná se ptáš, proč ten název, když všechno bylo fajn...

Jo. Všechno bylo fajn a celkem se dařilo a to až do chvíle, než nás vyškolil kousek podmáčeného břehu, kde kamarádovo auto nešťastně uvízlo. Přitom dva kroky vlevo - sucho, dva kroky vpravo - sucho a v osudném "zubu" břehu, který byl na pohled v pohodě mokřad jako prase.

A bylo to tady, co teď?! Nakonec musel pomoci starý dobrý český Zetor ;-)


 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page