top of page

Pára za barákem aneb zase ty vlaky

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 8. 9. 2018
  • Minut čtení: 1

Jakožto "vláčkař" (chcete-li trainspotter) jsem si prostě nemohl nechat ujít jízdu zvláštního vlaku s olomouckou "Rosničkou" 464 202 v čele - obzvlášť když jela kousek od mého bydliště.

A jak už to tak bývá, nevydal jsem se nikam do stanice, odkud jsou mraky stejných "betonových" fotek, ale do terénu na pomezí Drslavic a Hradčovic nedaleko Uherského Brodu.

Byl jsem na místě s časovou rezervou a čekání se značně protáhlo, jelikož "Rosnička" cestou nabrala slušné zpoždění. Vytrval jsem a vyplatilo se, což se nedá říct o jiném fotografovi, který se usídlil opodál - ten po čtvrt hodině zpoždění složil stativ a vztekle nastoupil do auta a odjel. A světe div se, jen pár minut po jeho odjezdu se z dálky začal valit kouř značící blížící se vlak...


 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page