Tak to je žrádlo!
- Daniel Kusák
- 2. 9. 2018
- Minut čtení: 1

První záříjový víkend patřil ve Zlíně gastronomii, konkrétně pak Garden Food Festivalu, kde mohli návštěvníci ochutnat lahůdky všeho druhu a to od obvyklých pokrmů, přes gurmánské speciality, dezerty až po "hmyzí pokrmy". Každý kdo přišel tak mohl ochutnat i to, co by si za normálních okolností nedal, popřípadě si vychutnat dobroty od mistrů svého oboru v čele se Zdeňkem Pohlreichem.
Celé náměstí bylo poseto stánky a vařilo se před kamerami i přímo na pódiu a nutno dodat, že návštěvníky, kteří dorazili v hojném počtu neodradily ani rozmary počasí.
Troufnu si říct, že akce měla něco do sebe a ať už máte rádi sladké, slané, pikantní, tradiční či netradiční, tak se Vaše chuťové buňky do syta vyřádily ;-)











Komentáře