top of page

Mokrý Masters of rock

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 18. 7. 2016
  • Minut čtení: 1

Letošní Masters of Rock ve Vizovicích provázelo kromě neděle opravdu odporné, deštivé a chladné počasí... Ale i tak se opět sešly tisíce příznivců tvrdší muziky. Ani chladno ani voda mnohé neodradili, pařilo se, konzumovalo se (ať už jídlo, alko, či nealko) a to vše za doprovodu světoznámých kapel jako Avantasia, Slayer, Eluveitie, OOMPH!,...

Spousta lidí trpí předsudkem typu "metalová hovada, fuj!" ale realita je jiná. Troufnu si říct, že natolik přátelskou atmosféru, kde si lidé pomáhají a respektují se ať jsou bílý, žlutí nebo černí, malí, velcí, tlustí, tencí... tu jentak nezažijete. Ano určitě se najdou výjimky, ale výjimka potvrzuje pravidlo :-)

To jaký letošní "Mástr" byl jsem pro Vás shrnul do malé fotogalerie, kde najdete pár atmosférových fotek přímo z centra dění festivalu.

Jaký byl "Mástr" letos pro mě? Promočený blátivý, ale super - společně se super lidma (některé jsem viděl po dlouhé době, jiné poprvé, ale tak či tak jsem byl rád za setkání!).

Takže za rok bude doufám opět touhle dobou blog - jen to počasí prosím lepší. :-)

Kompletní fotogalerii najdete zde


 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page