Hustopečská šotolina k večeři
- Daniel Kusák
- 18. 6. 2016
- Minut čtení: 1

Původně jsem ani neměl v plánu do Hustopečí jet, ale doslova "last minute" nabídka kamaráda - to se neodmítá! A jelikož to měla být má první šotolina.. o to větší výzva to byla.
Nevěděl jsem moc co čekat, přece jen je něco jiného když auto vyhrabe nějaký ten bordel a něco jiného, když se za ním vznáší mračna šotoliny... ano byl to opravdu nářez! V Bořeticích jsme zaujali poměrně atraktivní místo s výhledem na rychlý sjezd (opatřený retardérem) a na následnou pravoúhlou zatáčku z asfaltu na šotolinu.... to prostě znělo slibně. Už první auta předjezdců napověděla, že tohle prostě bude žrádlo... a taky že ano! Předjezdci šotolinu zvedli, ale to stále byl poněkud odvar oproti tomu, co nastalo po průletu první ostré posádky ve složení Jan Kopecký / Pavel Dresler, která startovala jak jinak, než s tovární Fabií R5. Nálet, dobrždění do pravoúhlé odbočky na šotolinu a pak? Mračna šotoliny linoucí se za vozem, dobrždění do zatáčky přímo u nás a následně na několik desítek sekund pohlcení oblakem šotoliny... Wau! Člověk v černém byl rázem světle hnědý od prachu, po prvním ostrém speciálu foťák pokryla vrstva prachu... to byl prostě mazec... :-)

Kompletní galerii z Hustopečí najdete zde





Komentáře