Páteční pohoda se slavičínským "béčkem"
- Daniel Kusák
- 11. 6. 2016
- Minut čtení: 1

Týden se chýlil ke konci, počasí se vyčasilo na příjemné podvečerní slunečno a tak jsem se nakonec přeci jen vydal na fotbalové hřiště. Domácí, avšak pro mě jakožto Slavičana vlastně venkovní - na stadion FK Příluky totiž přijel celek Slavičína "B" (ikdyž sestavu doplnila řada hráčů A-týmu).
Jak to nakonec dopadlo? Slavičín se díky brankám Školníka, Goni a Michala Švacha zvítězilo 3:1 a zachránilo se v soutěži... o to hezčí to byl podvečer :-)



Komentáře