top of page

Páteční pohoda se slavičínským "béčkem"

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 11. 6. 2016
  • Minut čtení: 1

Týden se chýlil ke konci, počasí se vyčasilo na příjemné podvečerní slunečno a tak jsem se nakonec přeci jen vydal na fotbalové hřiště. Domácí, avšak pro mě jakožto Slavičana vlastně venkovní - na stadion FK Příluky totiž přijel celek Slavičína "B" (ikdyž sestavu doplnila řada hráčů A-týmu).

Jak to nakonec dopadlo? Slavičín se díky brankám Školníka, Goni a Michala Švacha zvítězilo 3:1 a zachránilo se v soutěži... o to hezčí to byl podvečer :-)


 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page