Prvomájové Valašské "el clásico"
- Daniel Kusák
- 1. 5. 2016
- Minut čtení: 1

Letos se tradiční derby Slavičína s Brumovem hrálo na prvního máje a zápas tentokrát hostili Brumovští.
Zápas byl zpočátku velmi opatrný z obou stran, nicméně hosté byli ti, kteří šli do vedení. Poté co byla odpískána penalta po faulu na Školníka ji sám faulovaný hráč nekompromisně proměnil.
O několik minut později míč poslal na branku znovu Školník, ale po teči v ofsajdu stojícího Kříže se skóre neměnilo.
Ve druhém poločase přidal druhou branku Slavičína Petr Švach, hosté ale měli několik slibných šancí - žádna již však neskončila za zády skvěle chytajícího Semanka.
Letošní prvomájové Valašské derby tak skončilo výhrou Slavičína 2:0.



Komentáře