top of page

Sice bez sněhu, ale i tak parádní "Stopa"!

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 7. 2. 2016
  • Minut čtení: 1

I letos byl na programu tradiční závod s názvem Ve stopě Valašské zimy. Bohužel však počasí (ikdyž to v pátek ráno, kdy nasněžilo) zimní kulise nepřálo a ranní poprašek a namrzlé tratě RZ brzo vzaly za své. To však vůbec nevadilo, již od časných ranních hodin to ve Vizovicích žilo motoristickým sportem. Posádky čekala rozprava a po ní se všichni vydali vstříc měřeným testům.

Nás České rallyové srdcaře mohla těšit účast posádky Viktora / Krátká, která startovala se žlutým Citroenem Saxo VTS s naší reklamou, o nejvyšší příčky bojoval i nevšovský dravec Radim Drga, který startoval rovněž se Saxem VTS...

Pojďme ale už k samotnému závodu. Naše volba padla na legendární "Barák" , kam jsme po ránu ve slušné zimě šplhali. Výšlap z Vizovic to byl pěkný, nicméně stálo to za to!

Průjezdy bokem, krizovky, přetočení... v parádní atmosféře připomínající noc dlouhých ohňů v denním světle... ano ohně byly nezbytným doplňkem v zimě a silném větru...

A jak že to vlastně letos dopadlo?

Pojďme se podívat na deset nejlepších:

1. Vlček R. - Vlček M. (Honda CRX) 17:22,45 2. Žárský R. - Tkadlec M. (Škoda 130) +6,56 3. Našel L. - Štěpán M. (Mitsubishi Colt) +8,53 4. Polášek D. - Rakušan M. (Citroën Saxo VTS) +9,57 5. Kubíček J. - Dopita J. (Škoda 130 LR) +13,03 6. Janoušek J. - Bartoň T. (Audi 80 TDi) +20,81 7. Válek J. - Směšný M. (Citroën Saxo) +21,36 8. Fišer D. - Nohel J. (Škoda 130 LR) +23,18 9. Ptáček R. - Novák D. (Volkswagen Golf IV TDi) +31,34 10. Drga R. - Drga R. (Citroën Saxo) +39,27

Fotogalerii z letošní "Stopy" najdete zde


 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page