Do roku 2016 se sněhem...
- Daniel Kusák
- 1. 1. 2016
- Minut čtení: 1

Poté, co jsme si odbyli vánoce na blátě a zdálo se, že už jentak nenasněží přišel skutečně sníh! Na Nový rok, kdy hned zkraje dne začalo drobně "sypat" z nebe... a ejhle sníh vydržel.
Tak přeci jen možná bude dětem a lyžařům v tuzemsku dopřáno :-)



Komentáře