Předsilvestrovský výlet za vláčky
- Daniel Kusák
- 30. 12. 2015
- Minut čtení: 1

Zcela nečekaně se mi před koncem roku naskytla možnost udělat si výlet do Brna, jedné z mých oblíbených (nejen) železničních destinací a tak jsem nemohl odmítnout! Ke všemu vyšlo nádherné slunečné, ikdyž mrazivé počasí - ideální podmínky pro focení.
Nejprve se počasí (lépe řečeno slunce) postavilo proti mě, avšak o hodinku později, kdy daný vlak jel opačným směrem mi konečně bylo dopřáno... :-) Pár nových fotek postupně uvidíte na mém Facebooku, či zde na webu v sekci AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIE



Komentáře