top of page

To počasí se prostě zbláznilo !

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 27. 12. 2015
  • Minut čtení: 1

Jsou Vánoce a po sněhu ani památky... co dodat ? Snad jen, že je to prostě mazec !


 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page