top of page

Sparta dostala výprask!

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 13. 12. 2015
  • Minut čtení: 1

Ačkoliv se v letošní sezoně zlínským hokejistům zatím příliš nedaří a potácí se ve spodních patrech tabulky, sešla se na Zimním stadionu Luďka Čajky opravdu slušná divácká kulisa. Přišlo celkem 5005 platících diváků, což je bemála 3/4 kapacity stadionu.

Nejen zlínský kotel, ale celý stadion hnal Ševce kupředu... a hned v čase 11:41 poprvé rozvlnil síť sparťanské branky Oldrich Kotvan, který využil přesilovku. V závěru třetiny zvýšil na 2:0 Robert Bukarts, a do kabin se šlo o poznání lépe domácím.

I ve druhé třetině pak diváci viděli dvě branky - obě za zády sparťanského gólmana Pöpperleho. O třetí branku se postaral v čase 27:53 druhým gólem v zápase Robert Bukarts, výhru 4:0 zpečetil v čase 31:49 Jan Maruna. Hned několika skvělými zákroky podržel domácí skvěle chytající Libor Kašík. Po druhé třetině se tedy šlo do kabin za stavu 4:0.

Třetí třetina přinesla ještě spoustu šancí a soubojů, především ale hned několik vyloučení na obou stranách. Skóre se již nezměnilo a domácí gólman Kašík udržel čisté konto, zásluhou čehož byl i vyhlášen hráčem zápasu.

Zkrátka a dobře skvělé zakončení víkendu :-)

Jen tak dál Berani!

 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page