Předčasný Ježíšek
- Daniel Kusák
- 25. 11. 2015
- Minut čtení: 1

Vánoce jsou sice až za měsíc, já jsem si ale nadělil dárek již teď. Poté co se můj Nikon D3100 odebral do věčných lovišť i s objektivem 18-55 a já v podstatě od léta paběrkoval s půjčeným kompaktem od konkurence je to tak pro mě malé vysvobození.
Namísto "třitisícestovky" tentokrát padla volba na model D3200 - nástupce mého dřívějšího přístroje. U objektivu jsem se ale rozhodl pro 18-105 (namísto 18-55) a slibuju si od něj větší univerzálnost... a co od něj očekávám? Nevím. To co od něj očekávám a co z něj dostanu napoví čas.
Každopádně se konečně můžete těšit na nové fotky, které poslední měsíce takřka nepřicházeli :-)



Komentáře