Náročná, nezvyklá ale prostě Barumka
- Daniel Kusák
- 6. 9. 2015
- Minut čtení: 1

Letošní ročník pro mě byl prostě jiný. Jak již padlo, bez zrcadlovky, pouze s kompaktem, do toho obrovské množství práce okolo naší komunity Čeští rallyoví srdcaři... ale vyplatilo se! Minimum spánku a maximum času na nohou přineslo své ovoce v podobě více než 500 rozdaných samolepek, či pohled do vrchních pater výsledkové listiny, kde se nacházely posádky s naším logem na voze... to člověka potěší, když vidí, že to co dělá skutečně dává smysl.
Upřímně, v sobotu v nočních hodinách už jsem si přál konec - tělo dostávalo ve vedrech zabrat, ale vše jsme úspěšně překonali a dotáhli to až za pomyslnou cílovou rampu.
Spousta přátel, setkání, povídání...prostě vše co k rally, když se sejdou ti správní lidé patří :-)
...nemohu si ale pomoct, letos podle mě Barumka postrádala svou typickou jiskru... o tom si však už udělá obrázek sám každý zúčastněný, nechci tady pouze zaujatě subjektivně kecat :-)

Vrátím-li se do servisu, musím vypíchnout projekt Jedu na dřeň, který jsem sám podpořil a byl tak jedním z celkem 571 nových jmen v registru dárců kostní dřeně, kteří se v průběhu Barum Rally zapsali.
Pokud byste chtěli vidět více mých fotek z letošní Barum Czech Rally Zlín, klikněte zde




Komentáře