top of page

Velká zlínská show jménem Barum Rally je tady!

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 26. 8. 2015
  • Minut čtení: 1

Soutěž jako taková sice zatím zdaleka neodstartovala, ale v úterý byla na programu první oficiální autogramiáda předních posádek. Nutno dodat, že se sešlo opravdu obrovské množství podpisuchtivých fanoušků ať už domácích, či zahraničních posádek. V poměrně ztísněném prostoru v OC Zlín panovala skvělá atmosféra a kdo přišel a vystál si takřka nekonečnou řadu, jistě nelitoval.

Jakožto admin největší české rallyové komunity na Facebooku s názvem Čeští rallyoví srdcaři jsem potěšen ze zájmu posádek o naši samolepku a stejně tak o zájem Vás fanoušků... jedno velké díky!

...a to "Barumka" teprve začíná :-) PS: pár fotografií z autogramiády najdete zde


 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page