Velká zlínská show jménem Barum Rally je tady!
- Daniel Kusák
- 26. 8. 2015
- Minut čtení: 1

Soutěž jako taková sice zatím zdaleka neodstartovala, ale v úterý byla na programu první oficiální autogramiáda předních posádek. Nutno dodat, že se sešlo opravdu obrovské množství podpisuchtivých fanoušků ať už domácích, či zahraničních posádek. V poměrně ztísněném prostoru v OC Zlín panovala skvělá atmosféra a kdo přišel a vystál si takřka nekonečnou řadu, jistě nelitoval.
Jakožto admin největší české rallyové komunity na Facebooku s názvem Čeští rallyoví srdcaři jsem potěšen ze zájmu posádek o naši samolepku a stejně tak o zájem Vás fanoušků... jedno velké díky!
...a to "Barumka" teprve začíná :-) PS: pár fotografií z autogramiády najdete zde



Komentáře