Barumka za dveřmi, ale...
- Daniel Kusák
- 23. 8. 2015
- Minut čtení: 1

Letošní ročník Barum Czech Rally Zlín již klepe pomalu ale jistě na dveře, pro mě má však jedno velké ale.
V čem je háček?
Můj Nikon D3100 je v opravě a není zdaleka jisté, že mi do startu letošního ročníku přijde zpět domů.
Mám sice "variantu B" - zapůjčený kompakt - se zrcadlovkou nesrovnatelné, avšak pro případ nejhorší lepší něco než nic...
Tak uvidíme, držte mi palce :-)



Komentáře