top of page

Barumka za dveřmi, ale...

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 23. 8. 2015
  • Minut čtení: 1

Letošní ročník Barum Czech Rally Zlín již klepe pomalu ale jistě na dveře, pro mě má však jedno velké ale.

V čem je háček?

Můj Nikon D3100 je v opravě a není zdaleka jisté, že mi do startu letošního ročníku přijde zpět domů.

Mám sice "variantu B" - zapůjčený kompakt - se zrcadlovkou nesrovnatelné, avšak pro případ nejhorší lepší něco než nic...

Tak uvidíme, držte mi palce :-)


 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page