top of page

Skvělý minikoncert!

  • Obrázek autora: Daniel Kusák
    Daniel Kusák
  • 15. 8. 2015
  • Minut čtení: 1

V sobotu 15.srpna se poprvé konala akce s názvem Lešetín Fest, na které bylo k vidění hned několik hudebních vystoupení (Some Reason, Nasycen, Kochta Band a další), byla připravena autogramiáda zlínských hokejistů, vystoupení taneční skupiny Oriana Dance... pro mě však bylo hlavním lákadlem vystoupení mladé slovenské zpěvačky Mirky Miškechové. Čeští fanoušci ji znají především z duetu "Cudzinka v tvojej zemi" s Xindlem X.

Jelikož mě její hudba oslovila, tak jsem si účast prostě nemohl odpustit a nelituju! Koncert byl super, ikdyž drobně narušen deštěm, ale já jsem se bavil a po koncertě se šel s Mirkou vyfotit.

PS: jen o pár stovek metrů vedle v době koncertu fanoušci Baníku Ostrava ničili zlínský stadion - tohle pro mě však byl daleko pozitivnější zážitek :-)

 
 
 

Komentáře


Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno šíření nebo zveřejnění obsahu, či jakékoli jeho části jakýmkoli způsobem

fotograf

© Daniel Kusák 2017 

bottom of page