Skvělý minikoncert!
- Daniel Kusák
- 15. 8. 2015
- Minut čtení: 1

V sobotu 15.srpna se poprvé konala akce s názvem Lešetín Fest, na které bylo k vidění hned několik hudebních vystoupení (Some Reason, Nasycen, Kochta Band a další), byla připravena autogramiáda zlínských hokejistů, vystoupení taneční skupiny Oriana Dance... pro mě však bylo hlavním lákadlem vystoupení mladé slovenské zpěvačky Mirky Miškechové. Čeští fanoušci ji znají především z duetu "Cudzinka v tvojej zemi" s Xindlem X.
Jelikož mě její hudba oslovila, tak jsem si účast prostě nemohl odpustit a nelituju! Koncert byl super, ikdyž drobně narušen deštěm, ale já jsem se bavil a po koncertě se šel s Mirkou vyfotit.
PS: jen o pár stovek metrů vedle v době koncertu fanoušci Baníku Ostrava ničili zlínský stadion - tohle pro mě však byl daleko pozitivnější zážitek :-)



Komentáře