Do Svitav s Instagramem !
- Daniel Kusák
- 26. 3. 2018
- Minut čtení: 1

V posledních měsících se možná zdálo, že jsem se snad na focení vykašlal, ale není tomu tak.
Někdy prostě máte na starosti důležitější věci, jako je třeba stěhování do nového bydliště a starosti s tím spojené a na koníčky Vám tolik času prostě nezbude. Na focení jsem ale rozhodně nezanevřel, fotím stále a čas od času nějakou fotku zveřejním na Instagramu.
Teď ale zpátky k tématu v nadpise.
Stejně jako v minulých letech, tak i letos jsem poslal nějaké ty fotky do Svitav na tamní Národní soutěž amatérské fotografie.
A ano, stejně jako v minulých letech jsem onen blíček s fotografiemi a přihláškou poslal doslova na poslední chvilku (a to jsem si říkal, že to mám připravené už asi v lednu...), ale to bych prostě nebyl já :-)
Letos jsem výběr fotek pojal trošku jinak jako v minulých letech - čtyři z pěti fotografií jsou vlastně z mého Instagramu (proto i ten pro Instagram typický čtvercový formát) a poslední, pátá fotka je malým experimentem z nočních hodin jedné rodinné oslavy...

Hodnocení fotek porotou je 14. dubna, tak držte palce a třeba se některá fotka zalíbí
A ať už to dopadne jakkoliv, určitě o tom dám vědět



Komentáře